"Marianna"

ilość 150 osób

Marianna” - duma Wisły w rejonie Mazowsza. Idealna na przyjęcia czy konferencję. Statek może pomieścić 150 osób. Jest dwupokładowy i przestronny. Zapewni niezapomniany klimat, a także miło spędzony czas na łonie natury.

„Marianna” w sezonie 2017 zaszczyciła Gości nowym wyglądem pokładów, który podwyższyły standard na miarę 4 gwiazdek.

Statek wyposażony jest w profesjonalne nagłośnienie estradowe oraz mikrofony bezprzewodowe.

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zamontowaliśmy 8 kamer na wszystkich pokładach.

Na statku organizujemy wszelkie imprezy integracyjne, firmowe czy rodzinne – wesela, chrzciny, rocznice, urodziny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie i wiele innych.

Na pokładzie znajduje się miejsce dla osób palących - „palarnia”.

"Basia"

Ilość 12-15 osób

Basia” - statek idealny na kameralne spotkania w gronie najbliższych. Pomieści od 12 do 15 osób, wykonuje romantyczne rejsy wieczorne.

Podczas zorganizowanych przez nas imprez zapewniamy profesjonalny catering, grill oraz bufet kawowy. Współpracujemy z restauracją z Hotelu Herman.

Obsługujemy wycieczki szkolne i przedszkolne.

W czasie imprez na statku nad bezpieczeństwem naszych pasażerów czuwają ratownicy WOPR.

Nasza wykwalifikowana załoga posiada wszelkie niezbędne patenty.

Jednostki posiadają polisę ubezpieczeniową.

Wykonujemy rejsy niestandardowe, wieczorne oraz nocne.

Statki posiadają nowoczesne, ciche agregaty prądotwórcze. Bezpieczne dla urządzeń elektronicznych używanych w czasie rejsu.
Na statku wysłuchać można nagrania edukacyjnego, dzięki któremu pasażerowie dowiedzą jak nazywają się widoczne z pokładu budowle oraz inne obiekty.

"Aneta"

Ilość 12-15 osób

"Aneta" - luksusowy statek, na którym zorganizujesz zamkniętą imprezę lub popłyniesz w rejs poślubny.

Pomieści 15 osób. "Aneta" posiada sale ze skórzanymi kanapami, stołem oraz aneksem kuchennym. Dodatkowym udogodnieniem jest kabina z łożem małżeńskim.

Jeśli szukasz romantycznego miejsca na kolację z ukochaną osobą? Chcesz zorganizować imprezę z przyjaciółmi? Urządzić spotkanie rodzinne w wyjątkowym miejscu? Lub pokazać swoim partnerom biznesowym, że zależy Ci na dobrych relacjach z nimi, zarazem popisując się pomysłowością? Rejs naszym statkiem będzie idealnym rozwiązaniem.